REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPatrick Kane nie stanie przed sądem za gwałt?

Patrick Kane nie stanie przed sądem za gwałt?

-

Patrick Kane fot.Srdjan Suki/EPA
Patrick Kane fot.Srdjan Suki/EPA

Odwołane zostało przesłuchanie sądowe w sprawie gwałtu, o dokonanie którego podejrzany jest Patrick Kane z mistrzowskiej drużyny hokejowej Chicago Blackhawks. Nie podano przyczyny odwołania sądowej konfrontacji. Spekuluje się, że między domniemaną ofiarą gwałtu a hokejowym gwiazdorem doszło do porozumienia, które sfinalizuje wypłata odszkodowania.

Przed wielką ławą przysięgłych w stanie Nowy Jork miała zeznawać powódka, Patrick Kane i świadek. 23 ławników miało podjąć decyzję czy postawić Kane’a w stan oskarżenia. Jeśli obie strony konfliktu są za ugodą i Kane zgodził się na wypłacenie jakiegoś zadośćuczynienia finansowego, to sprawa sądowa zostanie zakończona polubownie.

REKLAMA

Zdaniem ekspertów prawnych ugoda nie oznacza jednak automatycznego happy endu dla Kane’a, bo w dalszym ciągu będzie mu groziło zawieszenie w obowiązkach zawodnika przez krajową ligę hokejową NHL. Jej regulamin dopuszcza sankcje dyscyplinarne nawet, gdy sportowiec nie został formalnie o nic oskarżony. Drużyna, która jest wielokrotnym zdobywcą pucharu Stanleya, rozpoczyna sezon treningowy 18 września w South Bend w Indianie. Jej zarząd nie powiedział jeszcze czy Kane będzie brał udział w sesji ćwiczeniowej.

26-letni Kane był przedmiotem dochodzenia przez miniony miesiąc. Do domniemanego gwałtu doszło 1 sierpnia w jego prywatnej rezydencji w Hamburgu w stanie Nowy Jork. Wieczór poprzedzający zdarzenie hokeista spędził w popularnym lokalu nocnym. Do domu powrócił w towarzystwie kolegi i dwóch kobiet. Kierowcą samochodu był policjant po służbie, który twierdzi, że nie zauważył nic podejrzanego w zachowaniu hokeisty.

(ao)

REKLAMA

2095853428 views

REKLAMA

REKLAMA

2095853661 views

REKLAMA

2097650057 views

REKLAMA

2095853810 views

REKLAMA

2095853911 views

REKLAMA

2095854022 views