REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPat Quinn, w bluzie syna polskich imigrantόw, spłacił dług

Pat Quinn, w bluzie syna polskich imigrantόw, spłacił dług

-

– To nie było łatwe;  całe życie byłem fanem Bears i nigdy nie miałem na sobie koszulki Packers – w ten sposόb gubernator Illinois Pat Quinn skomentował konieczność wywiązania się z drugiej części przegranego zakładu z gubernatorem Wisconsin. Gdy w styczniu tego roku zespoły Chicago Bears i Green Bay Packers miały stanąć do rywalizacji o to, ktόra z nich zagra o Super Bowl, Pat Quinn założył się ze Scottem Walkerem (gubernator Wisconsin) o wynik tego spotkania. Wygrał zespόł z pόłnocnego Wisconsin… i gubernator Walker.

 

REKLAMA

Pat Quinn w związku z przegraną musiał wywiesić przed swym biurę flagę Packers, z czego wywiązał się zaraz po meczu. Druga część zakładu miała polegać na podrόży do Wisconsin, nałożeniu bluzy Green Bay Packers oraz przekazaniu lokalnego jedzenia z Illinois jednemu ze sklepόw w Wisconsin. Początkowo gubernator Quinn miał uczynić to jeszcze w marcu, ale kryzys polityczny jaki wystąpił u pόłnocnych sąsiadόw w związku z ograniczeniem możliwości związkόw zawodowych, spowodował że tę część zakładu odłożono w czasie. Na początku lata gubernator Walker jednak upomniał się o spłacenie długu do końca.

Wybόr padł  na sklepik Shalom Center Food Pantry w leżącej tuż przy granicy z Illinois, Kenoshy. To właśnie tam Pat Quinn we wtorek przyjechał z żywnością ufundowaną przez firmy wywodzące się z Illinois; jak na przykład Walgreens, czy Kraft Food. Na sobie miał bluzę z numerem 75. i nazwiskiem Bulaga na plecach. W takiej właśnie występuje w barwach Packers zawodnik linii ofensywnej, Bryan Bulaga. To syn polskich imgrantόw, ktόrzy mieszkają na pόłnocnych przedmieściach Chicago. Bryan nie zapomina o polskich korzeniach. Na ramionach, pośrόd licznych tatuaży, znajdują się dwa polskie słowa: duma i siła. W lutym tego roku Bulaga, ktόry do Packers trafił z pierwszej rundy draftu, występował w wyjściowym składzie drużyny z Green Bay, ktόra zdobyła Super Bowl.

Pat Quinn pod bluzą z nazwiskiem Bulagi miał założoną inną, z nazwiskiem ulubionego zawodnika Chicago Bears – Gale’a Sayersa. Jak przyznał, ta właśnie jest bliższa jego sercu. Na koniec dodał, iż ma nadzieję, że w nadchodzącym sezonie Chicago Bears zrewanżują się rywalom z Green Bay. W przesłanym pόźniej oświadczeniu, gubernator Wisconsin, Scott Walker stwierdził, – Nie mogę się już doczekać na kolejny zakład z gubernatorem Quinnem i jego ponowne przybycie tutaj, po tym jak Green Bay Packers obronią tytuł.

DaB

REKLAMA

2107138618 views

REKLAMA

REKLAMA

2107138850 views

REKLAMA

2108935241 views

REKLAMA

2107138991 views

REKLAMA

2107139090 views

REKLAMA

2107139198 views