REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Para seniorów zamordowana w Algonquin

Para seniorów zamordowana w Algonquin

-

W Kolorado aresztowano kobietę oskarżoną o zamordowanie pary emerytów w niedzielę na dalekich północno-zachodnich przedmieściach Chicago. W poniedziałek podejrzana oczekiwała na ekstradycję do Illinois.

73-letni Leonard J. Gilard Jr. oraz 69-letnia Noreen S. Gilard zostali znalezieni martwi w niedzielę 8 listopada wieczorem w swoim domu w rejonie 600 Red Couch Lane w Algonquin. Według policji ofiary miały śmiertelne obrażenia. Koroner powiatu McHenry zaplanował sekcję zwłok.

W związku z zabójstwem w Kolorado aresztowano 39-letnią Arin Fox. W poniedziałek w areszcie w Douglas County oczekiwała na ekstradycję do Illinois. Usłyszała zarzuty morderstwa pierwszego stopnia, posiadania skradzionego samochodu oraz ciężkiego pobicia – poinformowała w oświadczeniu policja z Algonquin na dalekich północno-zachodnich przedmieściach Chicago.

Zdaniem policji, incydent miał charakter konfliktu domowego i nie ma zagrożenia dla mieszkańców Algonquin. Wstępnie ustalono, że podejrzana o morderstwo nie jest spokrewniona z  ofiarami.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks