REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoOświadczenie rodziny Olivii Dworakowski

Oświadczenie rodziny Olivii Dworakowski

-

„Jesteśmy głęboko zasmuceni i zszokowani przedwczesną śmiercią naszej słodkiej Olivii. Nie znajdujemy słów by wyrazić nasz żal i ból z powodu tej bezsensownej zbrodni”– pisze rodzina 5-letniej Olivii Dworakowski, która w ubiegłym tygodniu została zamordowana przez swą opiekunkę. Krewni dziewczynki dziękują także za wielkie wsparcie, jakie otrzymali od wielu osób.

fot. Olivia Plackwski została zamordowana 30 paździenika

REKLAMA

Tragedia, która rozegrała się we wtorek wieczorem w Naperville, na przedmieściach Chicago wstrząsnęła nie tylko bliskimi ofiar, ale także mieszkańcami Wietrznego Miasta i polonijną społecznością. 40-letnia Elżbieta Plackowska oskarżona została o zamordowanie swego 7-letniego syna, Justina oraz 5-letniej Olivi Dworakowski, którą miała się opiekować. Do tragedii doszło w domu matki Olivii, Marty Dworakowski.

We wtorek odbył się pogrzeb Justina Plackowskiego. Szczegóły dotyczące ceremonii żałobnej w intencji Olivii nie zostały ujawnione.

Oto tekst oświadczenia przesłanego mediom przez rodzinę Olivii Dworakwoski.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni i zszokowani przedwczesną śmiercią naszej słodkiej Olivii. Nie znajdujemy słów by wyrazić nasz żal i ból z powodu tej bezsensownej zbrodni. Chcemy jednak przekazać nasze wyrazy wdzięczności za wielkie wsparcie ze strony lokalnej społeczności, kościoła, szkoły, do której uczęszczała Olivia oraz wielu innych osób.

Chcemy również przekazać nasze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie przyjaciela Olivii, Justina Plackowskiego.

Wszystkie wyrazy miłości, współczucia i niezliczone modlitwy jakie otrzymaliśmy od rodziny i przyjaciół pozwoliły nam znaleźć ukojenie w tym trudnym i strasznym dla nas czasie. Wszystkie życzliwe słowa na temat Olivii jakie usłyszeliśmy, sprawiają że jesteśmy z niej bardzo dumni.

Olivia była radosną, szczęśliwą i pełną miłości córeczką. Każdego dnia wnosiła w życie swych bliskich wiele radości. Troszczyła się o innych i pełna była wielkiej energii i potencjału. Chociaż jej życie skończyło się przedwcześnie, ukojeniem naszego bólu jest wiara, że bramy nieba były dla niej otwarte i dołączyła do grona dzieci bożych.

Chcemy podziękować funkcjonariuszom Naperville Police Department za ich pracę zmierzająca do wyjaśnienia okoliczności tej zbrodni i ogromne wsparcie, jakie okazują naszej rodzinie. Wierzymy w nich w oraz w wymiar sprawiedliwości hrabstwa DuPage.

Prosimy o uszanowanie naszego bólu i prywatności.

Ostatnie pożegnanie Olivii będzie miało charakter prywatny. Osoby, które chcą wspomóc pamięć Olivii poprzez donacje, mogą przekazywać je na fundusz, utworzony w Naperville Bank & Trust.

 

Naperville Bank & Trust

Olivia Dworakowski Memorial Fund

P.O. Box 294, Naperville, IL 60566.

Szczegóły pod numerem tel: (630) 369-3555.

 

Dziękujemy.”

Zobacz także: Sprawa Elżbiety Plackowskiej. Szaleństwo czy zemsta na mężu?

km

 

REKLAMA

2123130258 views

REKLAMA

REKLAMA

2123130275 views

REKLAMA

REKLAMA

2124926595 views

REKLAMA

2123130285 views

REKLAMA

2123130291 views

REKLAMA

2123130295 views