REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Ostatnie losowanie Powerball

Ostatnie losowanie Powerball

-

Jeżeli jesteś miłośnikiem Powerball, koniecznie kup los 28 czerwca. Środowe losowanie może być ostatnią szansą, żeby zostać milionerem. Przerwę w zabawie zawdzięczamy kryzysowi budżetowemu w Springfield.

28 czerwca o godzinie 21 sprzedaż kuponów Powerball zostanie zawieszona na czas nieokreślony. Wszystkie aktywne subskrypcje zostaną anulowane, a subskrybenci otrzymają zwrot pieniędzy.

REKLAMA

Pula do zgarnięcia w ostatnim losowaniu wynosi 92 mln dol. Nie jest to co prawda rekordowa suma 1,6 miliarda, która padła w styczniu, ani 435 mln dol., które wygrał mieszkaniec Indiany w lutym, ale w dalszym ciągu to pokaźna kwota. Przypominamy, że tylko kupony sprzedane do godz. 21 są ważne.

Nie trudźcie się z wyborem szczęśliwych liczb. Według organizacji Multi-State Lottery Association, 75 proc. zwycięskich losów pochodziło z wyboru, którego dokonał za nas komputer.

Na koniec dobra wiadomość. Jeśli plan finansowy na rok 2018 zostanie zatwierdzony, Illinois Lottery obiecuje, że znajdzie sposób na wznowienie sprzedaży Powerball. W terminie nieokreślonym.

Zyski ze sprzedaży Powerball w Illinois sięgnęły w 2016 r. 208 mln dol.

(jm)

1 KOMENTARZ

  1. niech mi ktos to wytlumaczy jak mozna nie wyplacic czegos skoro z gory bierze sie za losy tzw. cash, losow nie mozna kupowac na raty ani zaplacic za nie karta kredytowa czyli czla kasa jest w rekach lotto, wobec tego gdzie sie ona podziewa skoro po wygranej powinna byc wyplacona? po drugie nie pamietam zeby w stanie Illinois ktos wogole cos wygral w powerball, czyl kasa za wiele lat do tylu tez zginela?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks