REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Oskarżona o okrucieństwo aresztowana w Kansas

Oskarżona o okrucieństwo aresztowana w Kansas

-

Wyjścia na wolność po zapłaceniu kaucji odmówił sędzia byłej pracownicy szpitala dla zwierząt w Dolton w Illinois. Oskarżona o okrucieństwo kobieta nie stawiła się na rozprawie sądowej, lecz wkrótce została zatrzymana w Kansas.

Za 59-letnią Sharon Cargile wysłano listy gończe, gdy w listopadzie nie stawiła się w sądzie, gdzie miała odpowiedzieć na zarzut okrucieństwa wobec zwierząt − stwierdza komunikat biura szeryfa powiatu Cook.

REKLAMA

Cargile znalazła się w areszcie 11 grudnia, gdy została zatrzymana za popełnienie wykroczenia drogowego w Kansas. Policja ustaliła wówczas, że aresztowana jest poszukiwana listem gończym w powiecie Cook.

Ława przysięgłych w listopadzie postawiła Cargile i właściciela szpitala dla zwierząt w Dolton w stan oskarżenia. Cargile i Amardeep Sangha usłyszeli zarzuty znęcania się nad zwierzętami.

Śledztwo w sprawie warunków panujących w szpitalu rozpoczęło się, gdy władze sanitarne dokonały inspekcji placówki znajdującej się w okolicy 15000 Lincoln Avenue w Dolton. Na miejscu inspektorzy znaleźli cztery martwe psy oraz inne, bardzo zaniedbane.

Specjalna jednostka biura szeryfa powiatu Cook przywiozła Cargile do Illinois na początku bieżącego tygodnia. Pozwana stanęła przed sądem w Markham, gdzie sędzia odmówił jej wyjścia na wolność po zapłaceniu kaucji.

We wtorek Hoppe ma pojawić się ponownie przed sądem. (ak)

 Sharon Cargile fot.arch. policji

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks