REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Okrutne zabójstwo bezdomnego

Okrutne zabójstwo bezdomnego

-

Policja poszukuje sprawców szokującego morderstwa, którego ofiarą padł bezdomny 67-letni mężczyzna. Jego ciało ze śladami pobicia i tortur znaleziono w dzielnicy East Ukrainian Village.

Ciało 67-letniego Benjamina Soto Ramireza znaleziono w nocy z 16 na 17 grudnia w chicagowskiej dzielnicy East Ukrainian Village, w okolicy 1100 North Ashland. Mężczyzna był bezdomny, przez ostatnie kilka miesięcy był regularnie widywany w okolicy miejsca swojej śmierci. Sypiał na jednej z klatek schodowych pobliskiego budynku mieszkalnego.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci bezdomnego mężczyzny były rozległe obrażenia głowy, powstałe na skutek pobicia. Sprawca lub sprawcy prawdopodobnie znęcali się nad nim i torturowali Ramireza przed jego zamordowaniem. Świadczą o tym rany na ciele ofiary, powstałe wskutek licznych uderzeń oraz zadane ostrym narzędziem.

Policja poszukuje świadków zdarzenia, a także informacji mogących ustalić sprawców. Lokalni aktywiści ufundowali nagrodę w wysokości tysiąca dolarów za pomoc.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks