REKLAMA

2115791937 views

REKLAMA

2115791936 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoOkradli sklep w Norridge w biały dzień

Okradli sklep w Norridge w biały dzień

-

Wynieśli z Ulta Beauty worki z kosmetykami

​​Sklep kosmetyczny sieci Ulta Beauty w popularnej lokalizacji w Norridge na północno zachodnich przedmieściach w sobotę 25 września został obrabowany w biały dzień. W mediach społecznościowych pojawiło się wideo nagrane telefonem przez klienta, który uchwycił całe zajście. Łupem gangu rabusiów padł towar o wartości 10 tys. dol. Do czwartku nikogo w tej sprawie nie aresztowano. Policja poszukuje trzech czarnoskórych sprawców. To nie pierwszy taki zuchwały rabunek w sklepie wypełnionym klientami. 

REKLAMA

Na filmie widać co najmniej trzech zamaskowanych napastników, którzy upychają kosmetyki do czarnych worków na śmieci. W tle słychać piszczący alarm. Cała sytuacja nie wywołuje paniki wśród klientów sklepu. Nikt nie przeszkadza złodziejom opróżnić całych półek. Rabusie wybiegają ze sklepu z wypełnionymi workami.

„Patrzcie na to! Szaleństwo!” – komentuje klient na nagraniu, które zostało opublikowane na Twitterze. „To dzieje się w środku Ulty, właśnie teraz!”.

Nikt nie został ranny w napadzie, do którego doszło o godz. 2.30 pm.  Policja oceniła, że łupem rabusiów padły m.in. drogie kosmetyki marki Christian Dior i Armani na sumę ok. 10 tys. dolarów. W czwartek poszukiwani ciągle byli sprawcy. Policja z Norridge podała, że napadu dokonało trzech czarnoskórych mężczyzn, którzy byli zamaskowani i mieli na sobie bluzy z kapturami. Wszelkie informacje w tej sprawie należy przekazać Departamentowi Policji w Norridge pod adres mailowy: npdinvestigations@norridgepd.com.

Sklep przy 4100 North Harlem Ave. znajduje się w popularnym rejonie handlowym w Norridge. To miejsce często odwiedzają Polacy mieszkający na północno zachodnich przedmieściach.

„W pełni współpracujemy z lokalną policją w sprawie dochodzenia” – powiedziała Fox News Eileen Ziesemer, wiceprezes ds. public relations w sieci Ulta.

W ostatnich tygodniach sklepy w Chicago stały się celem trzech różnych gangów złodziei. Jeden z nich obrał sobie za cel ekskluzywne sklepy na Magnificent Mile, prestiżowym odcinku Michigan Ave. w centrum Chicago. Wiele biznesów zostało tam splądrowanych latem 2020 roku podczas zamieszek po fali protestów po morderstwie czarnoskórego George’a Floyda przez policjanta w Minneapolis.

Drugi gang w ostatnich tygodniach obrał sobie za cel sklepy kosmetyczne sieci Ulta Beauty. Doszło do trzech takich zuchwałych kradzieży. Na razie nie wiadomo, czy dokonał ich ten sam gang, który został sfilmowany w Norridge. Kolejna grupa w podobny sposób rabuje sklepy sieci Walgreens i dokonuje kradzieży papierosów.

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2116752050 views

REKLAMA

REKLAMA

2116752244 views

REKLAMA

REKLAMA

2118548612 views

REKLAMA

2116752349 views

REKLAMA

2116752434 views

REKLAMA

2116752521 views