REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoOdnaleziono ciało Tyrella Cohena, porażonego prądem brata bliźniaka zawodnika Bearsów

Odnaleziono ciało Tyrella Cohena, porażonego prądem brata bliźniaka zawodnika Bearsów

-

Ciało Tyrella Cohena, brata bliźniaka Tarika Cohena z chicagowskich Bearsów, zostało znalezione w niedzielę rano w Karolinie Północnej. Mężczyzna w czasie ucieczki przed organami ścigania wszedł na teren stacji energetycznej i został porażony prądem.

„Uważamy, że mężczyzna zmarł z powodu porażenia prądem podczas próby wspinania się na niektóre urządzenia” – powiedział rzecznik biura szeryfa powiatu Wake Eric Curry. Pracownik Duke Energy odkrył ciało mężczyzny wewnątrz linii ogrodzenia stacji energetycznej w niedzielę, tuż po 9 rano.

REKLAMA

Curry poinformował również, że Cohen skrył się na terenie podstacji energetycznej przed organami ścigania.

Mężczyzny poszukiwano od soboty wieczorem – prośbę o pomoc zamieszczał na swoim profilu na Twitterze również jego brat, zawodnik Bearsów. Cohen miał zbiec z miejsca wypadku samochodowego w sobotę nad ranem, ale funkcjonariusze Departamentu Policji w Raleigh nie mogli go znaleźć i zaprzestali poszukiwań. Zgłoszenie o zaginięciu rodzina Cohenów złożyła dopiero w sobotę wieczorem i wtedy policja wznowiła poszukiwania.

Kondolencje Tarikowi Cohenowi oraz jego rodzinie złożył w oświadczeniu zespół Chicago Bears. „Nasze myśli i modlitwy kierujemy do Tarika, jego matki, Tilwandy, oraz reszty ich rodziny i bliskich. W imieniu całej rodziny Bears, przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia wszystkim, którzy opłakują stratę” –  napisano w oświadczeniu.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia miejscowa policja, która wyklucza udział w nim osób trzecich.

(kk)

REKLAMA

2123153766 views

REKLAMA

REKLAMA

2123153783 views

REKLAMA

REKLAMA

2124950103 views

REKLAMA

2123153793 views

REKLAMA

2123153799 views

REKLAMA

2123153803 views