REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoNowe środki bezpieczeństwa podczas koncertów w Millennium Park

Nowe środki bezpieczeństwa podczas koncertów w Millennium Park

-

Od środy władze Chicago wprowadzają nowe wymogi bezpieczeństwa dla uczestników koncertów w Jay Pritzker Pavilion w Parku Milenijnym. To rezultat niedawnych aktów przemocy, które miały miejsce w tej popularnej wśród chicagowian oraz turystów lokalizacji.

Najważniejszą zmianą jest ta, że od 22 czerwca goście nie będą mogli wchodzić na teren amfiteatru od strony Michigan Avenue. Zamiast tego muszą przejść kontrolę bezpieczeństwa w punkcie od strony Randolph Street, Monroe Street lub w Millennium Garage. Punkty kontroli bezpieczeństwa będą otwarte na 90 minut przed rozpoczęciem wszystkich koncertów i imprez.

REKLAMA

Od czwartku do niedzieli po 6 pm osoby poniżej 18 lat mogą wchodzić na teren amfiteatru tylko pod opieką osoby dorosłej (powyżej 21 roku życia) i muszą być w stanie okazać ważny dokument tożsamości.

Do Jay Pritzker Pavilion w Parku Milenijnym nie można wnosić flag, banerów, hamaków, namiotów, zadaszeń, parasoli, balonów, laserów, noży i metalowych sztućców, deskorolek, hulajnóg, rowerów, dronów, urządzeń z napędem silnikowym, krótkofalówek, materiałów promocyjnych, wszelkich niedozwolonych substancji, broni palnej ani żadnej innej (scyzoryki, gaz pieprzowy itp.), fajerwerków, otwartego ognia, a na niektóre wydarzenia – alkoholu z zewnątrz. Na teren amfiteatru nie mają wstępu zwierzęta domowych, z wyjątkiem psów przewodników.

„Nowe środki zostały wprowadzone w celu utrzymania przyjaznej, swobodnej atmosfery w parku, która zawsze była i będzie cechą charakterystyczną naszych imprez publicznych” – napisali organizatorzy w oświadczeniu.

W amfiteatrze Jay Pritzker odbywają się popularne letnie serie bezpłatnych koncertów i pokazów filmowych, a także festiwale, m.in. muzyki gospel, jazzu, bluesa itd. Na deskach Jay Pritzker Pavilion występują muzycy Chicago Jazz Philharmonic, artyści z Broadwayu oraz z Lyric Opera.

W najbliższą środę w Pritzker Pavilion wykonana będzie symfonia „Niedokończona” Franciszka Schuberta.

(jm)

REKLAMA

2107275579 views

REKLAMA

2107275811 views

REKLAMA

2109072202 views

REKLAMA

2107275952 views

REKLAMA

2107276051 views

REKLAMA

2107276159 views