REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Nauczyciel oskarżony o molestowanie uczennicy

Nauczyciel oskarżony o molestowanie uczennicy

-

Nauczyciel chicagowskiej szkoły podstawowej został oskarżony o seksualne molestowanie uczennicy. Do incydentu doszło dwa lata temu w obecności innych uczniów podczas lekcji matematyki.

Michael Hock fot.Chicago Police

REKLAMA

55-letni Michael Hock został aresztowany w ubiegła środę, a w sobotę 11 maja stanął przed sądem. Prokuratura zarzuca nauczycielowi, że w marcu 2017 roku podczas lekcji matematyki w szkole podstawowej Dr. Jorge Pieto Math and Science Academy, na północy Chicago, najpierw skomentował wulgarnie strój jednej z uczennic, a następnie dotknął ją w miejsce intymne. Zajście miało miejsce przy świadkach – uczniach szóstej klasy.

Dziewczynka, która została poniżona przez nauczyciela, nie zgłosiła tego władzom szkoły ani rodzicom. W zeszłym roku o incydencie usłyszał od uczniów jeden z nauczycieli i jego interwencja doprowadziła do aresztowania Hocka.

Michael Hock, nauczyciel z 17-letnim stażem, usłyszał zarzuty molestowania seksualnego nieletniej. Otrzymał również sądowy zakaz kontaktowania się z ofiarą i osobami poniżej 18. roku życia. Sędzia wyznaczył kaucję na 10 tys. dol. Hock po raz kolejny stanie przed sądem 20 maja.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks