REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago NASZ PRZEWODNIK WYBORCZY (6). Kandydaci na sekretarza sądu okręgowego powiatu Cook

NASZ PRZEWODNIK WYBORCZY (6). Kandydaci na sekretarza sądu okręgowego powiatu Cook

-

CLERK OF THE CIRCUIT COURT OF COOK COUNTY

Sekretarz sądu okręgowego powiatu Cook nadzoruje pracę ponad 1300 osób i zajmuje się utrzymywaniem dokumentacji w systemie sądowym. Jest odpowiedzialny między innymi za utrzymanie kartotek sądowych, pobieranie grzywien i opłat. System sądowy powiatu Cook obsługuje łącznie 5,2 mln osób. Rocznie zakładanych jest tu ponad milion spraw. Pełniąca urząd od 2000 roku Dorothy Brown, od dawna będąca przedmiotem federalnego śledztwa, zrezygnowała w tych wyborach z walki o reelekcję.

DEMOKRATKA

fot. Senator Iris Y. Martinez/Facebook

Iris Martinez jest kandydatką Partii Demokratycznej w wyborach na sekretarza sądu okręgowego powiatu Cook. W partyjnych prawyborach w marcu pokonała czterech kandydatów. Martinez to senator stanowa, od 2003 roku reprezentująca północno-zachodni 20. okręg wyborczy. Była pierwszą Latynoską w historii Senatu Illinois. Obecnie w wyższej izbie stanowego parlamentu w Springfield jest asystentką lidera większości.

www.irisforclerk.com

REPUBLIKANKA

fot. Barbara Bellar Md Jd/Facebook

Barbara R. Bellar jest kandydatką Partii Republikańskiej w wyborach na sekretarza sądu okręgowego powiatu Cook. W marcowych prawyborach nie miała kontrkandydatów. Bellar jest lekarką, prawnikiem, naukowcem i rezerwistką w armii amerykańskiej. W 2010 r. przegrała w wyborach do stanowego parlamentu (Illinois House of Representatives) w 35. okręgu wyborczym, a w 2012 r. w wyborach do Senatu Illinois w 18. okręgu.

(tos)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powrót Boeinga 737 MAX

Pamiętny dzień z prezydentem

Chichot norek

Nowojorski kult

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks