REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Nastolatek śmiertelnie ugodzony nożem w Glenview

Nastolatek śmiertelnie ugodzony nożem w Glenview

-

Nie żyje 15-latek, który w środę został został ugodzony nożem w Glenview. To pierwsze od 16 lat zabójstwo na tym spokojnym i zamożnym przedmieściu. Policja poszukuje sprawców.

15-letni Elias Valdez znaleziony został z raną kłutą klatki piersiowej w środę 5 sierpnia wieczorem na trawniku w rejonie 1200 Greenwood Rd. Karetka zabrała chłopca do szpitala Advocate Lutheran General w Park Ridge, gdzie zmarł podczas operacji.

REKLAMA

Valdez był mieszkańcem Glenview i uczniem drugiej klasy Glenbrook South High School. W liście do rodzin szkolnych dyrektorka liceum określiła chłopca jako „miłego, charyzmatycznego młodego mężczyznę, który miał cechy świetnego przywódcy”. Według dyrektorki, licealista był przywiązany do rodziny i szybko nawiązywał przyjaźnie. Był również w szkolnej drużynie zapaśniczej.

Szkoła zaoferowała uczniom borykającym się po stracie kolegi pomoc psychologiczną osobistą lub zdalną za pośrednictwem Zoom.

W śledztwie policji z Glenview pomaga specjalna grupa zadaniowa ds. poważnych przestępstw. W piątek w związku ze zdarzeniem nikt nie był aresztowany. Policja zaapelowała do osób posiadających jakiekolwiek informacje o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: gpdtipline@glenview.il.us

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks