REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Napady rabunkowe na ulicach Gold Coast

Napady rabunkowe na ulicach Gold Coast

-

Policja chicagowska wystosowała ostrzeżenie w związku z napadami rabunkowymi na ulicach chicagowskiego Gold Coast na północy miasta, w zamożnej i spokojnej dzielnicy miasta.

Do obu napadów doszło w nocy 29 stycznia. Około godz 21.30 w okolicy 400 East Erie Street idącą kobietę zaszło od tyłu dwóch osobników i powaliło na ziemię. Bandyci zbiegli z torebką i laptopem ofiary. Kobieta doznała niegroźnych obrażeń.

Nieco później, kwadrans przed północą, w okolicy 500 Columbus Drive doszło do ataku na kierowcę, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Napastnik nagle wszedł do auta przez drzwi po stronie pasażera i zaatakował zaskoczonego kierowcę wymierzając mu ciosy w twarz. Bandyta zbiegł z rzeczami zrabowanymi ofierze. Pobity kierowca był w stanie samodzielnie udać się po pomoc medyczną.

Policja chicagowska przypomina o zamykaniu drzwi w aucie, zwłaszcza, jeśli podróżujemy przez miasto samotnie w godzinach nocnych, radzi też, by unikać chodzenia w pojedynkę późną porą, gdy na ulicach nie ma dużego ruchu.

(ao)

Na zdj.: okolica 400 E. Erie St., fot.Google Map

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks