REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Napady na banki w kreatywnych przebraniach

Napady na banki w kreatywnych przebraniach

-

Kobieta, która dwa razy napadła na ten sam bank w Riverdale fot.FBI
Kobieta, która dwa razy napadła na ten sam bank w Riverdale fot.FBI

Zamaskowana kobieta − w chuście podobnej do hidżabu − dwa razy obrabowała ten sam bank w ciągu trzech miesięcy. Napadu rabunkowego na inny bank dokonał mężczyzna przebrany za robotnika budowlanego. Władze poszukują sprawców obu kradzieży. Wizerunki obojga sprawców nagrały kamery. Ich przebrania są znacznym utrudnieniem w opisie sprawców.

REKLAMA

Kobieta, mająca głowę i twarz zasłonięte różową chustą, pod groźbą broni − której nie pokazała − zrabowała nieokreśloną kwotę pieniędzy i bez przeszkód zbiegła z miejsca zdarzenia. Doszło do niego 9 września przed godz. 18 w banku Chase, przy 255 W. 144th St. w Riverdale, na południowym przedmieściu Chicago. Ten same bank, ta sama osoba obrabowała 23 czerwca. W obu przypadkach nic nikomu się nie stało. Według FBI kobieta pochodzi z Bliskiego Wschodu, jest szczupła i średniego wzrostu.

Mężczyzna przebrany za robotnika budowlanego dokonał 12 września skoku na bank BMO Harris Bank, przy 1951 S. Plum Grove Road w Rolling Meadows. Do zdarzenia doszło około godz. 16. Mężczyzna miał na głowie kask budowlany i nosił ciemne okulary. Groził kasjerowi bronią, której jednak nie pokazał. Opuścił bez przeszkód bank z gotówką. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń podczas tego incydentu.

Osoby posiadające informacje w sprawie napadów na banki powinny kontaktować się z FBI telefonując pod numer (312) 421-6700.

(ao)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks