REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaBoże NarodzenieNajwiększy na świecie pokaz fajerwerków w Chicago?

Największy na świecie pokaz fajerwerków w Chicago?

-

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wraca chicagowska tradycja witania Nowego Roku pokazem fajerwerków.  Jak zapowiadają organizatorzy ma to być największy pokaz sztucznych ogni w historii miasta i w skali światowej.

Tegoroczny pokaz fajerwerków będzie zlokalizowany  wzdłuż jeziora Michigan  i rzeki Chicago na odcinku 1,5 mili czyli prawie 2,5 km.

REKLAMA

„Jestem podekscytowana, że możemy powitać z powrotem nasze sylwestrowe fajerwerki i mamy nadzieję kontynuować tę tradycję w przyszłości” – powiedział  burmistrz miasta Lori Lightfoot. Dodała, że  „mieszkańcy i goście powinni czuć się komfortowo, ponieważ impreza odbywa się na zewnątrz, gdzie rozprzestrzenianie się COVID-19 jest mniej prawdopodobne. Wszystkich obowiązuje noszenie masek  i utrzymywanie dystansowania społecznego.  Pokaz będzie też można oglądać bezpiecznie z domu za pośrednictwem strony internetowej”.

Wzdłuż rzeki Chicago i przy jeziorze Michigan w pobliżu Navy Pier zostanie uruchomionych osiem oddzielnych punktów odpalania sztucznych ogni.

„Będzie to największy pokaz sztucznych ogni w historii miasta i jeden z największych na świecie” – powiedział John Murray, dyrektor generalny Arena Partners, firmy organizującej imprezę po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID. . „To jest tak wspaniałe, że miasto jest ponownie otwarte i wita ludzi z powrotem w naszych fantastycznych hotelach, restauracjach i instytucjach kulturalnych” – dodał Murray.

Aby dowiedzieć się więcej o chicagowskich sylwestrowych fajerwerkach  należy odwiedzić stronę:  www.NYEBlast.com.

(aos)

REKLAMA

2100319027 views
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

REKLAMA

REKLAMA

2100319260 views

REKLAMA

REKLAMA

2102115652 views

REKLAMA

2100319403 views

REKLAMA

2100319504 views

REKLAMA

2100319614 views