REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoNajlepsi pracodawcy w Chicago

Najlepsi pracodawcy w Chicago

-

fot.Mark Newcombe/REX/Shutterstock

Jeśli szukasz pracy, albo myślisz o jej zmianie, koniecznie przeczytaj ten ranking. Oto najlepsi pracodawcy 2017 roku w Chicago i okolicach.

Energage to firma zajmująca się rozwijaniem i optymalizacją przedsiębiorstw. W jej najnowszym zestawieniu znajdują się amerykańskie firmy będące najlepszymi pracodawcami, działające w aglomeracji chicagowskiej. Przedsiębiorstwa podzielono na kategorie w zależności od liczby zatrudnionych pracowników.

REKLAMA

W kategorii firm najmniejszych, czyli zatrudniających do 249 osób, najlepszym pracodawcą okazał się hotel Holiday Inn, znajdujący się w Schaumburgu. Drugie miejsce zajęła firma z branży budowlanej z Pensylwanii, ale działająca również na rynku lokalnym, Power Home Remodeling Group, a na pozycji trzeciej uplasowała się firma obrotu nieruchomościami z Naperville – John Greene Realtor.

Wśród przedsiębiorstw średniej wielkości, czyli zatrudniających od 250 do 999 pracowników, tytuł najlepszego pracodawcy przypadł firmie z branży technologicznej z Lake Forest, Impact Networking. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się odpowiednio – firma konsultingowa West Monroe Partners z Chicago oraz Real People Realty z Mokeny.

Wśród biznesowych gigantów najbardziej opłaca się pracować dla chicagowskich firm z branży obrotu nieruchomościami – Baird&Warner oraz @properties. Na trzecim miejscu wyróżniono Abt Electronics z podchicagowskiego Glenview.

Najlepsi pracodawcy zostali wyłonieni na podstawie ankiet wypełnianych przez pracowników. Oceniając firmy analitycy Enargage brali pod uwagę m.in. poziom stresu panującego w danym przedsiębiorstwie, równowagę pomiędzy pracą a wypoczynkiem oraz wiarę pracowników w skuteczność liderów.
(gd)

REKLAMA

2094051705 views

REKLAMA

REKLAMA

2094051989 views

REKLAMA

2095848438 views

REKLAMA

2094052239 views

REKLAMA

2094052377 views

Pies w Atlancie (i nie tylko)

Napiwki i polityka

Zamach czy morderstwo?

Horror w Texas City

Klimatyczna zagadka

REKLAMA

2094052518 views