REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Morderca omyłkowo zwolniony z więzienia

Morderca omyłkowo zwolniony z więzienia

-

Morderca z Indiany skazany na karę 60 lat więzienia został omyłkowo wypuszczony na wolność z Cook County Jail. Steven L. Robins poszukiwany jest przez policję w Illinois i Indianie, gdzie przestępca odsiadywał wyrok.

fot. Steven Robbins w środę wieczorem omyłkowo zwolniony został z więzienia
fot. Steven Robbins w środę wieczorem omyłkowo zwolniony został z więzienia

REKLAMA

44-letni mężczyzna do Illinois został przewieziony na wniosek sądu hrabstwa Cook, w którym Steven Robins miał stawić się w związku z zarzutami o udział w przestępczości narkotykowej oraz nielegalne posiadanie broni w 1992 roku. Podczas rozprawy sąd oddalił oskarżenia, a Robins miał wrócić do Indiany, gdzie odsiadywał wyrok 60 lat pozbawienia wolności za zabójstwo. Z niewiadomych na razie względów zabójca został jednak w środę wieczorem wypuszczony na wolność.

Skazanego poszukują organy ścigania w Illinois i Indianie.

Steven Robbins jest Afroamerykaninem o wzroście około 165 cm i wadze 185kg. Mężczyzna ma na szyi tatuaż z napisem „Nicole”.

44-latek w 2002 roku został skazany na 60 lat więzienia za zabójstwo innego mężczyzny, z którym wdał się w kłótnię. Robbins o warunkowe zwolnienie najwcześniej mógłby ubiegać się w 2029 roku.

mp

9 KOMENTARZE

  1. No tak. W listopadzie na prezydenta zostal wybrany przez pomylke Barack Obama, a teraz omylkowo wypuszczono na wolnosc morderce. Ten kraj jest na krawedzi katastrofy. To sa efekty rzadow socjalistyczno-demokratycznej elity w tym kraju i wzrastajacego poziomu glupoty Amerykanow.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks