REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Morderca chińskiej naukowiec „bardzo wrażliwym człowiekiem”

Morderca chińskiej naukowiec „bardzo wrażliwym człowiekiem”

-

Siostra Brendta Christensena była ostatnim świadkiem zeznającym podczas procesu ws. porwania i brutalnego zabójstwa chińskiej naukowiec Yingying Zhang. Andrea Christensen określiła brata jako „bardzo wrażliwego człowieka”.

Brendt Christensen fot.Macon County Sheriff’s Office

REKLAMA

W poniedziałek 15 lipca przed sądem federalnym zeznawała Andrea Christensen, siostra Brendta Christensena, uznanego winnym porwania i brutalnego zamordowania chińskiej naukowiec Yingying Zhang w 2017 roku. Kobieta była ostatnim świadkiem przesłuchiwanym w procesie. Przed sądem powiedziała, że jej brat „był bardzo wrażliwym i delikatnym człowiekiem”, który „nigdy nie podniósł nawet głosu”.

Wcześniej tego dnia zeznawała matka mordercy, która stwierdziła, że okrutne zabójstwo Yingying Zhang było przerażającym czynem, ale byłaby załamana, gdyby jej syn usłyszał karę śmierci.

Sąd federalny uznał w zeszłym miesiącu Brendta Christensena winnym uprowadzenia i zamordowania 26-letniej chińskiej naukowiec, przebywającej w ramach wymiany naukowej na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign. Christensen był doktorantem fizyki na tym samym uniwersytecie. Grozi mu kara śmierci.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks