REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Młoda Polka śmiertelnie potrącona przez SUV. Policja szuka sprawcy

Młoda Polka śmiertelnie potrącona przez SUV. Policja szuka sprawcy

-

Policja miejscowości Lake Zurich na północo-zachodnich przedmieściach Chicago poszukuje kierowcy SUV, który śmiertelnie potrącił w piątek wieczorem 18-letnią Garbriellę Dróżdż. W wypadku ranne zostały także dwie nastoletnie siostry. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

fot. Archiwum rodzinne/ Gabriella Dróżdż

Do tragedii doszło w piątek około godz. 21.15 w okolicy skrzyżowania Church St. i Jamie Ln. w Lake Zurich. W idące poboczem trzy dziewczęta  wjechał rozpędzony samochód typu SUV. Auto jechało bez włączonych świateł i nie zatrzymało się po uderzeniu w nastolatki. Nie jest znana marka auta. Wiadomo jednak, że był to nowszy model, w białym lub jasnym kolorze. Samochód ma najprawdopodobniej uszkodzony przedni reflektor po stronie pasażera.

REKLAMA

W wyniku uderzenia poważne obrażenia odniosła 18-letnia Gabby Dróżdż, która została przewieziona Advocate Condell Medical Center w Libertyville. Około godz. 22.00  dziewczyna zmarła. Hospitalizowane zostały także dwie nastoletnie siostry, które towarzyszyły Gabby Dróżdż. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku, aby skontaktowały się z numerem: (847) 438-2349.

Rodzina Gabrielli Dróżdż pochodzi z Polski. Nastolatka urodziła się w Chicago, ma dwóch starszych braci i siostrę. Krewni i znajomi Gabby są zdruzgotani jej śmiercią. Dziadkowie są w drodze z Polski na pogrzeb wnuczki.

mp

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks