REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Millennium Park otwarty, choć z ograniczeniami

Millennium Park otwarty, choć z ograniczeniami

-

Millennium Park z jedną ulubionych atrakcji turystów – Cloud Gate „Fasolką” – otwiera się na wizyty turystów, jednak z ograniczeniami.

Burmistrz Lori Lightfoot ogłosiła ponowne otwarcie Parku Millennium, ale korzystać z relaksu można tam wyłącznie przy zachowaniu ścisłych reguł: w wyznaczonych godzinach – od 8 am do 21 pm, w grupach liczących maksymalnie 10 osób, wyłącznie z maską na twarzy i z zachowaniem dystansowania społecznego.

REKLAMA

„Millennium Park jest jedną z największych atrakcji Chicago i jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że podejmujemy pierwszy krok w ostrożnym ponownym otwarciu” – powiedziała burmistrz Lightfoot. „Mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy mogli podjąć dalsze działania, aby zarówno mieszkańcy jak i odwiedzający mogli cieszyć się jego wspaniałymi i kultowymi miejscami” – podkreśliła burmistrz.

Dla odwiedzających otwarte będą: Chase Promenades, Boeing Galleries, Lurie Garden oraz Crown Fountain (bez wodotrysków) i Wrigley Square. Słynna ,,Fasolka” będzie dostępna do oglądania z odległości.

Zamknięte pozostaną Great Lawn, Welcome Center, McDonald’s Cycle Center i most BP pomiędzy Millennium Park i Maggie Daley Park.

Goście będą mogli wejść do parku od strony Michigan Avenue i Madison Street, wyjście będzie zlokalizowane przy Michigan Avenue i Washington Street. Jeżeli maksymalna przepustowość parku zostanie osiągnięta, park zostanie zamknięty. Na miejscu będą obecne osoby –„ambasadorowie” w zielonych koszulkach – którzy będą pilnować dystansowania społecznego.

Również w poniedziałek dla odwiedzających otwiera się Maggie Daley Park.

(kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

śp. Halina Nowak

śp. Cecylia Rożnowska

śp. Tadeusz M. Kreczko

śp. Maria Cholewa

śp. Janina Kuczyński

REKLAMA

REKLAMA