REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Milionerzy z Powerball – w Massachusetts i w Joliet

Milionerzy z Powerball – w Massachusetts i w Joliet

-

fot.Wikipedia

6-7-16-23-26-4 i dodatkowa 4 – te szczęśliwe liczby wzbogaciły mieszkankę stanu Massachusetts, Mavis Wanczyk, o 760 mln dolarów. O 2 mln dolarów wzrośnie stan konta klienta sklepu monopolowego z Joliet w Illinois. Może to właśnie ty?

REKLAMA

Losowanie lotto, które odbyło się 23 sierpnia, zakończyło się bardzo szczęśliwie dla osoby, która kupiła swój los Powerball w sklepie Highland Liquors przy 1619 E. Cass St. w Joliet. Zwycięskimi liczbami były: 6-7-16-23-26-4, z dodatkową PowerPlay 4. Zwycięzca dopasował pięć z sześciu wytypowanych liczb plus PowerPlay.

W tym samym losowaniu padła rekordowa wygrana – 758,7 mln dolarów – największa w historii Stanów Zjednoczonych. Posiadaczka szczęśliwego losu, Mavis Wanczyk z Massachusetts, już poinformowała swojego pracodawcę, że nie wraca do pracy.

Nadal poszukiwany jest posiadacz szczęśliwego losu z Joliet. Sprawdź swój kupon i dowiedz się, czy to przypadkiem nie ty. Jeśli dopisze ci szczęście, podpisz z tyłu kupon loteryjny i zgłoś się do jednego z pięciu punktów wypłacania nagród: w Chicago, Des Plaines, Rockford, Springfield lub Fairview Heights.
(am)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks