REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoMieszkaniec Des Plaines chciał zabić Selenę Gomez

Mieszkaniec Des Plaines chciał zabić Selenę Gomez

-

46-letni Thomas Brodnicki otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do gwiazdy Disneya, Seleny Gomez. Mieszkaniec Des Plaines prześladował młodą aktorkę i “rozmawiał z Bogiem na temat zamordowania jej”. Mężczyzna cierpi na problemy psychiczne i w przeszłości był aresztowany za podobne przestępstwa.

fot. ET-DesPlaine PD/ Thomas Brodnicki ma zakaz zbliżania się do Seleny Gomez

REKLAMA

19-letnia gwiazda filmów Disneya i jej rodzice domagali się sądowego zakazu zbliżania się do Gomez na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Aktorka znana z filmów “Monte Carlo” i “Wizards of Waverly Place” oraz ze związku z nastoletnim piosenkarzem Justinem Bieberem twierdzi, że obawia się o swoje życie po tym jak Thomas Brodnicki trzykrotnie pojawił się w jej miejscu zatrudnienia, a wcześniej wyznał, że “rozmawiał z Bogiem o zmordowaniu jej”.

Sąd przychylił się do prośby aktorki i nałożył na Brodnickiego, który ostatnio przebywał w Los Angeles, tymczasowy zakaz zbliżania się do Seleny Gomez.

Według informacji “Chicago Tribune” Brodnicki poleciał z Chicago do Los Angeles, aby spotkać się aktorką. Po tym jak na lotnisku przygodnym pasażerom zaczął grozić, że “wydłubie im oczy” został aresztowany i na wysłany na 72-godzinna ewaluację psychiatryczną. To właśnie wtedy badającemu go lekarzowi miał zdradzić swe plany zabicia Seleny Gomez.

Policja Los Angeles przyznała, że sprawę traktuje bardzo poważnie, ze względu na wcześniejsze problemy psychiczne Brodnickiego oraz poprzednie aresztowania, w związku z nachodzeniem i prześladowaniem innych osób, m.in. kelnerki z Des Plaines w 2003 roku, za co został skazany na trzy lata więzienia. W 2008 roku Brodnicki po raz kolejny został aresztowany za prześladowanie innej kobiety, najpierw w internecie a następnie osobiście. Mężczyzna powiedział policji, że chciał “za wszelką cenę zapłodnić kobietę”.

W 2010 roku Brodnicki przyznał się do zarzutów i otrzymał kolejny 3-letni wyrok więzienia. Wyszedł na wolność po zaliczeniu mu na poczet kary czasu spędzonego w areszcie.

mp

3 KOMENTARZE

REKLAMA

2129033876 views

REKLAMA

REKLAMA

2129033891 views

REKLAMA

REKLAMA

2130830211 views

REKLAMA

2129033901 views

REKLAMA

2129033905 views

REKLAMA

2129033909 views