REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Michelle Obama w Chicago promuje swoją książkę

Michelle Obama w Chicago promuje swoją książkę

-

Była pierwsza dama Michelle Obama we wtorek w Chicago oficjalnie rozpoczęła trasę promującą swoją najnowszą książkę ze wspomnieniami. Publikacja już bije rekordy w chicagowskich księgarniach.

Długo oczekiwany memoir Michelle Obamy pt. „Becoming” ukazał się na rynku we wtorek, 13 listopada. Była pierwsza dama oficjalnie rozpoczęła trasę promującą książkę w chicagowskim United Center w towarzystwie Oprah Winfrey. Bilety na spotkanie z autorką w hali sportowej mieszczącej ok. 20 tys. osób rozeszły się w ciągu paru dni.

REKLAMA

Chicagowskie księgarnie w przedsprzedaży przyjęły rekordowe liczby zamówień na książkę. „Becoming” znalazła się również na pierwszym miejscu bestsellerów Amazona jeszcze przed datą publikacji.

W przeddzień premiery książki Michelle Obama odwiedziła swoje dawne liceum, chicagowskie Whitney Young Magnet High School, gdzie wzięła udział w dyskusji z wybranymi uczniami. W poniedziałkową noc promowała książkę w ulubionej księgarni Obamów 57th Street Books w dzielnicy Hyde Park, a we wtorek podpisywała ją w Seminary Co-op, innej niezależnej księgarni w tej dzielnicy.

Książka Michelle Obamy opowiada o dzieciństwie spędzonym na południu Chicago, czasach liceum i studiów, oraz ośmiu latach spędzonych w Białym Domu. Była dama dzieli się w niej również osobistymi doświadczeniami związanymi z poronieniem i zapłodnieniem in vitro. Ostro krytykuje również prezydenta Trumpa za kwestionowanie urodzenia Baracka Obamy w USA.

(jm)

fot.MICHAEL REYNOLDS/EPA-EFE/REX/Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks