REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Miała w aucie 11 pustych butelek, dostała DUI

Miała w aucie 11 pustych butelek, dostała DUI

-

Mieszkanka Sugar Grove odpowie na liczne zarzuty, w tym DUI oraz zniszczenie stanowego mienia w związku z incydentem drogowym we wtorek na dalekich zachodnich przedmieściach.

We wtorek 23 czerwca po południu na policję wpłynęły liczne zgłoszenia dotyczące kierowcy, który nie zatrzymał się na znaku stopu, był bliski spowodowania groźnego wypadku, a także wykrzykiwał groźby i rasistowskie obelgi do innych kierowców.

REKLAMA

Za kierownicą wskazanego pojazdu funkcjonariusze zidentyfikowali 49-letnią mieszkankę Sugar Grove, Jolie Dubinski. Policjanci zauważyli w samochodzie silny zapach alkoholu i znaleźli w nim 11 pustych miniaturowych butelek po alkoholu. Kobieta, będąca wyraźnie w stanie nietrzeźwym, została aresztowana.

Dubinski usłyszała zarzut jazdy w stanie nietrzeźwym w kategorii poważnych przestępstw (felony), jazdy bez ubezpieczenia i spowodowanie uszkodzeń – tylnej kamery i innych części policyjnego radiowozu – na sumę 1300 dolarów, a także mniejsze zarzuty stawiania oporu policji oraz zakłócania porządku.

Sędzia powiatu Kane wyznaczył dla niej kaucję w wysokości 25 tys. dol. i nakazał powrót do sądu 15 lipca. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks