REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Mężczyzna spod Chicago aresztowany za pogróżki pod adresem Joe Bidena

Mężczyzna spod Chicago aresztowany za pogróżki pod adresem Joe Bidena

-

Mężczyzna z przedmieść Chicago został aresztowany we wtorek 12 stycznia pod zarzutem grożenia przemocą w czasie nadchodzącej inauguracji prezydenta Joe Bidena w Waszyngtonie.

45-letni Louis Capriotti z Chicago Heights został – według władz – oskarżony o przekazanie gróźb przez granice stanów w komunikacji elektronicznej. Capriotti został aresztowany we wtorek 12 stycznia rano w swoim domu.

REKLAMA

FBI twierdzi, że Capriotti zostawił nagranie na poczcie głosowej kongresmena z New Jersey 29 grudnia ubiegłego roku. W wiadomości naszpikowanej przekleństwami miał powiedzieć że jeśli „pewne osoby myślą, że Joe Biden położy rękę na Biblii i wejdzie do tego (słowo niecenzuralne) Białego Domu 20 stycznia, to niestety są w błędzie. (słowo niecenzuralne) Będziemy otaczać (słowo niecenzuralne) Biały Dom i zabijemy każdego (słowo niecenzuralne) demokratę, który wejdzie na (słowo niecenzuralne) trawnik”.

Nie jest to pierwsza wiadomość, którą Capriotii nagrał na poczcie głosowej członka Kongresu – mężczyzna ma historię takich działań.

Dochodzenie w tej sprawie przeprowadziło biuro terenowe FBI w Chicago we współpracy z Policją Kapitolu Stanów Zjednoczonych.

(kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA