REKLAMA

2126795640 views

REKLAMA

2126795639 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoMenedżer CVS wezwał policję na Afroamerykankę z powodu kuponu

Menedżer CVS wezwał policję na Afroamerykankę z powodu kuponu

-

Zarząd sieci aptecznej CVS wystosował w weekend publiczne przeprosiny skierowane do klientki, na którą menedżer sklepu w Chicago wezwał policję. Afroamerykanka próbowała użyć kuponu dyskontowego przy kasie, ale menedżer zarzucił jej oszustwo.

Do zdarzenia doszło wieczorem w piątek 13 lipca w CVS w rejonie 6100 N. Broadway na północy Chicago. Afroamerykanka próbowała użyć kuponu dyskontowego płacąc za zakupy przy kasie, ale menedżer stwierdził, że kupon jest podrobiony. Gdy kobieta wystąpiła z sugestią, by zadzwonić do zwierzchników kierownika sklepu w siedzibie korporacyjnej CVS, ten zarzucił jej oszustwo.

REKLAMA

Klientka, Camilla Hudson nagrała telefonem komórkowym zdarzenie i wideo zamieściła w mediach społecznościowych. Nagranie pokazuje wyraźnie wzburzonego Morry’ego Matsona, menedżera sklepu, jak telefonuje na policję i trzyma słuchawkę w trzęsących się rękach.

Zarząd CVS wystosował oficjalne oświadczenie, w którym nie tylko przeprosił za zachowanie menedżera sklepu, ale też zapewnił, że firma nie toleruje rasistowskich zachowań swojego personelu. Firma CVS stwierdziła, że zdarzenie jest przedmiotem śledztwa, a na czas jego trwania menedżer pozostanie zawieszony w obowiązkach.

Zawieszony w czynnościach menedżer Morry Matson był delegatem Donalda Trumpa na Konwencję Partii Republikańskiej podczas prezydenckiej kampanii wyborczej w 2016 roku. Aktualnie Matson ubiega się o urząd radnego w 48. okręgu miejskim. Można się spodziewać, że zdarzenie w CVS nie przysporzy mu ani popularności, ani głosów w dzielnicy, w której mieszkają wyborcy o liberalnej orientacji politycznej.
(ao)

Na zdjęciu: Morry Matson, menadżer CVS-u, który zadzwonił na policję
fot.Camilla Hudson/screenshot

4 KOMENTARZE

  1. I tak sie tworzy w spoleczenstwie niepokoje i rasizm, przedstawiajac w ten sposob takie wiadomosci. Przychodzi oszustka z podrobionym kuponem do sklepu, manager odmawia jego przyjecie po czym oszustka zaczyna krzyczec i obrazac personel na co zareagowal manager sklepu wypraszajac ja ze sklepu i dzwoniac na policje. Jaka wersje podaja media? Zly bialy manager skrzywdzil biedna murzynke bo byla czarna a CVS juz przeprasza. Gdzie my zyjemy? Niedlugo bedac bialy bede sie bal spojrzec na murzyna bo zostane oskarzony o rasizm.

  2. “Przychodzi oszustka z podrobionym kuponem do sklepu”
    *
    Cały polonus chicagowski; dziecko Śliwy i Rzepkowskiego, ochrzczone przez Pieńkosa i wykształcone przez Biniendę.
    *
    Nie dziwota, że oszczerstwo jest jego pierwszą myślą.

REKLAMA

2120985517 views

REKLAMA

REKLAMA

2120985547 views

REKLAMA

REKLAMA

2122781869 views

REKLAMA

2120985560 views

Jagodzianki z kruszonką

Smutek olimpijski

Wychować syna

REKLAMA

2120985570 views

REKLAMA

2120985575 views