REKLAMA

2127060030 views

REKLAMA

2127060029 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoMąż Marty Kaczyńskiej otworzy kancelarię w Chicago?

Mąż Marty Kaczyńskiej otworzy kancelarię w Chicago?

-

Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej zamierza otworzyć kancelarię prawną w Chicago – informację taką podały polskie tabloidy. Jeżeli okazałaby się to ona prawdziwa, to małżeństwo córki zmarłej tragicznie prezydenckiej pary wystawione zostałoby na kolejną próbę. Już teraz Marta Kaczyńska męża widuje jedynie w weekendy. Nic nie wiadomo o tym, by planowała przeprowadzkę do Wietrznego Miasta.

Informację o tak poważnym kroku w karierze młodego prawnika podał magazyn „Na Żywo”. Według tabloidu Marcin Dubieniecki ma zamiar na pewien czas wyjechać za ocean i otworzyć kancelarię prawną w Chicago.

REKLAMA

U podstaw tej decyzji leży fakt, że mąż Marty Kaczyńskiej nie cieszy się ostatnio w Polsce najlepszą opinią. Przyczyniły się do tego kontrowersyjne wypowiedzi, jakich prawnik udzielił „Polityce” i „Dziennikowi Bałtyckiemu” oraz fakt, że Dubieniecki ma spore problemy z prawem jazdy. Zapewne nie pomogły także próby lansowania się na politycznych salonach niedługo po tragicznej śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich.

Sam Dubieniecki nie potwierdził oficjalnie doniesień o planowanej przeprowadzce. Nic nie wiadomo także, aby Marta Kaczyńska planowała przeprowadzkę do Wietrznego Miasta. Córka prezydenckiej pary mieszka obecnie wraz z córkami w Sopocie. Męża, który pracuje w Warszawie, widuje jedynie w weekendy. Jeżeli potwierdzą się doniesienia tabloidów, niebawem para widywać może się jeszcze rzadziej.

mp

 

10 KOMENTARZE

  1. Zycze szczescia w Chicago!!! Jaka dziedzina prawa mialby sie zajmowac Dubieniecki? W Polsce zreszta wszyscy wiedza juz ze przeprowadzka do zubozalego Chicago to banicja! Kontraktory kasy nie maja – nie ma komu placic za uslugi. Artykul beznadziejny, nieprzemyslany, dodatkowo lansujacy lesera.

  2. Informacja z tabloidów jest prawdziwa ale tylko częściowo czyli nie ma związku z tym czego chciałby słynny wuj dla bratanicy i jej córek. Nawet jeśli Dubieniecki ma zamiar firmować poradnictwo prawne w Chicago, to w żadnym stopniu nie zagraża to jego żonie, ani rodakom w Ameryce. Po pierwsze Marta jest szczęśliwa raz w weekendy i to wystarczy.
    Po drugie Polacy w Chicago mają dość takich “adwokatów” jak np: Tomczyńskiego – fotografa, a nize prawnika, Wyszyńskiego – naciągacza z southu, Lisa – ten popierał Sylwestra S. na posła do sejmu z czego nic nie wyszło. Dubieniecki byłby se z tatem, Markiem z SLD, byliby sami swoi wśród najbardziej potrzebujących!

REKLAMA

2121040316 views

REKLAMA

REKLAMA

2121040342 views

REKLAMA

REKLAMA

2122836664 views

REKLAMA

2121040355 views

REKLAMA

2121040365 views

REKLAMA

2121040369 views