REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoMatka oskarżona o morderstwo córki w mieszkaniu w Uptown

Matka oskarżona o morderstwo córki w mieszkaniu w Uptown

-

Matka została oskarżona o zabicie swojej 8-letniej córki w mieszkaniu w dzielnicy Uptown na północy Chicago. 38-latka założyła córce plastikową torbę na głowę i dusiła ją – podała prokuratura. Do morderstwa doszło zaledwie dzień po wizycie pracownika stanowej opieki społecznej.

38-letnia Andreal Hagler została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia swojej 8-letniej córki Amarii Osby w mieszkaniu w budynku w rejonie 4600 North Winthrop Ave. na północy Chicago.

REKLAMA

Dziewczynka zmarła w środę w wyniku licznych obrażeń zadanych jej przez matkę – wynika z sekcji zwłok przeprowadzonej przez biuro koronera powiatu Cook. Jako jedną z przyczyn zgonu było uduszenie. Śmierć 8-latki została uznana za morderstwo.

Hagler nałożyła córce plastikową torbą na głowę i zaczęła ją dusić w dniu jej 8 urodzin, ponieważ uważała, że córka już jej nie kocha – poinformowali w piątek prokuratorzy.

Matka dziewczynki została przewieziona do szpitala z ranami, które sama sobie zadała. Hagler przyznała się do wypicia wybielacza, ale jej córka – jak miała zeznać – odmówiła wypicia czegokolwiek.

Jak poinformowała policja, dzień przed morderstwem pracownik stanowej opieki społecznej (Illinois Department of Children and Family Services, DCFS) odwiedził rodzinę i „nie zauważył żadnych oznak nadużyć, zaniedbań lub zagrożenia dla życia dziecka”.

Ostatnia wizyta pracownika DCFS związana była z  oskarżeniami o przemoc domową i była pierwszym kontaktem z rodziną od zamknięcia poprzedniej sprawy w 2018 roku.

Stanowa agencja poinformowała, że zarzut przemocy domowej dotyczył znęcania się jednego z rodziców nad drugim, a nie znęcania się nad dzieckiem.

W 2017 r. Hagler został aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo po wypadku na autostradzie Eisenhowera w pobliżu Peoria Street – wynika z dokumentów sądowych. Jej córka, która miała wtedy 3 lata, siedziała na tylnym siedzeniu. Po wypadku dziewczynka została przekazana pod opiekę siostry Hagler.

(tos)

REKLAMA

2107435350 views

REKLAMA

2107435581 views

REKLAMA

2109231973 views

REKLAMA

2107435723 views

REKLAMA

2107435822 views

REKLAMA

2107435930 views