REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Masz nieaktywne konto I-PASS? Dostaniesz zwrot pieniędzy

Masz nieaktywne konto I-PASS? Dostaniesz zwrot pieniędzy

-

Zarząd autostrad Illinois zapowiedział zwrot środków zgromadzonych w systemie I-PASS dla kierowców, których konta są nieaktywne od co najmniej siedmiu lat a zgromadzona na nich suma wynosi minimum 10 dolarów.

W puli nieaktywnych kont znajduje się obecnie 2,2 mln dolarów. Jak się przewiduje, w ciągu najbliższych kilku tygodni około 50 tys. klientów spełniających powyższe kryteria otrzyma drogą pocztową list, informujący o takiej możliwości. Osoby, które chciałyby z niej skorzystać, zamykając konto I-PASS, powinny zwrócić używane w tym systemie transpondery. Wysyłając je pocztą, należy pamiętać o owinięciu urządzenia w folię aluminiową.

REKLAMA

Adres, pod który należy zaadresować przesyłkę to: I-PASS Fulfillment Center, P.O. Box 806518, Chicago, IL 60680. Transpondery zwracać można także osobiście w sześciu oazach znajdujących się przy autostradach lub biurze obsługi klienta, mieszczącym się w siedzibie głównej zarządu autostrad w miasteczku Downers Grove.

Środki z kont, których właściciele nie zgłoszą się do 1 października, zostaną przekazane do programu stanowego I-Cash (icash.illinois.gov). (mig)

fot.Peter Serocki

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA