REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago "Markowi" złodzieje z Rosemont

“Markowi” złodzieje z Rosemont

-

Imponujących „zakupów” odzieży o wartości ponad 4 tys. dol. dokonali złodzieje w popularnym centrum handlowym w podmiejskim Rosemont. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji sprawców.

Do kradzieży w Fashion Outlets Mall w Rosemont doszło 26 stycznia około godz. 12.30. W ciągu zaledwie dwóch minut rabusie wynieśli z ekskluzywnego sklepu Burberry 18 sztuk odzieży o łącznej wartości 4319 dolarów.

REKLAMA

Kamery monitoringu zarejestrowały pięciu złodziei biegnących z łupem przez centrum handlowe w stronę wyjścia, następnie odjeżdżających z parkingu. Policja podejrzewa, że były to nastolatki lub osoby dwudziestoparoletnie.

Z kamer udało się również odtworzyć numery tablic rejestracyjnych. Trop zaprowadził władze do pojazdu skradzionego ponad tydzień wcześniej w Indianie. Zdaniem policji ten sam samochód powiązany jest z licznymi przestępstwami popełnionymi w ostatnim czasie zarówno w Indianie, jak i w Chicago.

Policja apeluje do mieszkańców o dokładne przyjrzenie się udostępnionemu nagraniu z kamer. Jeżeli rozpoznasz sprawców, skontaktuj się z lokalnymi władzami.

(jm)

Na zdj.: Fashion Outlets Mall w Rosemont fot.Google Map

REKLAMA

Poprzedni artykułWpadł przez buty
Następny artykułCeny gazu w górę!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks