REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoMałżeństwo ofiarą brutalnego ataku – napastnik odgryzł im kawałki uszu

Małżeństwo ofiarą brutalnego ataku – napastnik odgryzł im kawałki uszu

-

Małżeństwo zasłużone w pracy dla społeczeństwa zostało brutalnie pobite w Fernwood w południowej części Chicago. 28-letni napastnik, który odgryzł parze kawałki uszu i uszkodził oczy, został aresztowany i jest poddawany ewaluacji psychiatrycznej.

Timothy Johnson został zaatakowany w czasie prac porządkowych na posesji 95-letniej teściowej w sobotę 1 maja, przy Emerald Avenue w pobliżu 105th Street w Fernwood na południu Chicago.

REKLAMA

Johnson wykonywał prace porządkowe w pobliżu alejki na tyłach posesji, gdy nieznajomy zaproponował najpierw, że sprzeda mu jakieś przedmioty. Kiedy Johnson odmówił, został zaatakowany szpadlem, którego używał w czasie prac porządkowych. Zaalarmowana sytuacją żona, Renee, przybiegła na miejsce zdarzenia i również została brutalnie pobita.

W wyniku ataku kobieta nie ma części uszu, podbite oczy, siniaki na twarzy i głowie, a także liczne rany na całym ciele. Jej mąż doznał złamania kości oczodołu, rozcięcia na głowie i licznych ran na twarzy. Również jemu brakuje kawałka ucha, ma uszkodzony wzrok. Obydwoje są hospitalizowani w stanie ciężkim.

Według prokuratorów, sprawca, 28-letni Elijah Rule Hill Prince, był w chwili aresztowania pokryty krwią i miał aresztującym go policjantom powiedzieć, że jest to krew „wieśniaków”.

Timothy i Renee Johnsonowie to para znana ze swojej pracy społecznej i działalności dobroczynnej. Timothy jest pastorem w Salem Baptist Church. Od 10 lat walczy z rakiem. Renee jest nauczycielką edukacji specjalnej. Obydwoje są filarami społeczności.

Dorosłe już dzieci Johnsonów uruchomiły zbiórkę na ich rzecz na stronie GoFundMe, bo – jak napisały – rodzice „odnieśli całkowicie zmieniające życie obrażenia, które na zawsze wpłyną na nich i całą rodzinę”. Wiadomo na pewno, że małżeństwo nie będzie w stanie pracować w najbliższym czasie. Rodzina podziękowała za wsparcie.

Napastnik, 28-letni Elijah Rule Hill Prince, został zatrzymany w areszcie. Sędzia wyznaczył za niego kaucję w wysokości 5 milionów dolarów. Mężczyzna jest obecnie poddawany ocenie psychiatrycznej. Postawiono mu zarzut agresywnego pobicia i usiłowania zabójstwa.

Zbiórka na rzecz Johnsonów prowadzona jest pod adresem: https://bit.ly/2RAF0Eo

(kk)

REKLAMA

2123153285 views

REKLAMA

REKLAMA

2123153302 views

REKLAMA

REKLAMA

2124949622 views

REKLAMA

2123153312 views

REKLAMA

2123153318 views

REKLAMA

2123153322 views