REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Małżeństwo brutalnie zastrzelone w Buffalo Grove

Małżeństwo brutalnie zastrzelone w Buffalo Grove

-

Małżeństwo zostało brutalnie zastrzelone w niedzielę w nocy w garażu na osiedlu w Buffalo Grove na północno-zachodnim przedmieściu. Wszystko wskazuje na zaplanowane morderstwo. Nazwiska ofiar zostaną podane do wiadomości publicznej po powiadomieniu rodziny.

Jeden z mieszkańców osiedla mieszkań własnościowych Cambridge on the Lake przy 150 Lake Boulevard niedaleko Dundee Road ok. godz. 11.30 w nocy w niedzielę, 17 listopada, powiadomił policję o dwóch osobach leżących w kałuży krwi przy samochodzie w garażu.

REKLAMA

64-letnia kobieta i 67-letni mężczyzna zginęli na miejscu od wielokrotnych ran postrzałowych – podało biuro koronera powiatu Cook. Szef policji Bufallo Grove, Steven Casstevens, powiedział na konferencji prasowej, że znane są nazwiska ofiar, ale zostaną podane do wiadomości publicznej po powiadomieniu rodziny zamordowanego małżeństwa. Potwierdził, że para mieszkała w osiedlu Cambridge.

“Prowadzimy śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa” – poinformował zastępca komendanta policji w Buffalo Grove Michael Szos. Zapewnił, że nie ma zagrożenia bezpieczeństwa publicznego.

Jak ustalono ofiary były celem sprawcy. Policja w poniedziałek poszukiwała mężczyzny w wieku ok. 60 lat. W chwili ataku miał na sobie ubranie w ciemnych kolorach i czapkę bejsbolówkę.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z policją Buffalo Grove pod numerem 847-459-2560.

(tos)

fot.TOMAS OVALLE/EPA-EFE/Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks