REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Makabryczny finał miłosnego trójkąta

Makabryczny finał miłosnego trójkąta

-

Właśnie tak podsumowała policja chicagowska znalezienie poćwiartowanego ciała mężczyzny, które zostało zakopane w ogródku przy domu w południowo-zachodniej dzielnicy Chicago. Trzy osoby zostały aresztowane.

Daisy Gutierrez i Salvador Gutierrez fot. Chicago Police Department
Daisy Gutierrez i Salvador Gutierrez fot. Chicago Police Department

REKLAMA

19-letnia Daisy Gutierrez i jej ojciec 56-letni Salvador Gutierrez zostali oskarżeni o udział w zamordowaniu 30-letniego Jose Reyes Ramosa, brata byłego partnera młodej kobiety oraz o ukrycie dowodów zabójstwa. Władze twierdzą, że faktycznym sprawcą zbrodni jest aktualny partner 19-latki, Milton Miranda, który został aresztowany w New Jersey.

Jose Reyes Ramos, imigrant z Hondurasu, ostatni raz widziany był żywy 21 maja. Jak wykazała autopsja, zmarł na skutek ran kłutych i pobicia.

Jego szczątki znaleziono kilka dni temu zakopane w ogródku przy domu należącym do Salvadora Gutierreza i jego córki Daisy, w okolicy 5100 South Springfield Avenue. Do makabrycznego odkrycia doszło po tym, jak sąsiedzi zaczęli narzekać na nieznośny fetor unoszący się wokół ich posesji.

Władze twierdzą, że Daisy Gutierrez patrzyła, jak Milton Miranda znęca się nad ofiarą, a potem ćwiartuje ciało i pakuje w plastikowe torby. Salvador Gutierrez wykopał dół, w którym ukrył worki z fragmentami ciała.

Policja informuje, że podejrzani podczas przesłuchań przyznali się do winy.

(ao)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks