REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Licealista aresztowany, uroczystość odwołana

Licealista aresztowany, uroczystość odwołana

-

Aresztowano licealistę z południowo-zachodnich przedmieść Chicago po tym, jak w niedzielę groził uczniom i szkole w mediach społecznościowych. Z powodu pogróżek odwołano uroczystość wręczenia absolwentom dyplomów.

Odwołano ceremonię zakończenia nauki dla absolwentów Argo Community High School w Summit na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago, która miała odbyć się we wtorek 21 maja. Dwa dni wcześniej, w niedzielę władze szkoły poinformowały, że jeden z uczniów groził strzelaniną kolegom oraz szkole na Snapchacie. Choć groźba nie zawierała konkretnej daty, w poniedziałek policja wzmocniła środki bezpieczeństwa wokół wejść do budynków szkolnych.

REKLAMA

We wtorek rano aresztowano ucznia, który był autorem pogróżek i postawiono mu zarzuty w kategorii poważnego przestępstwa (ang. felony). Szkoła poinformowała później, że ze względu na wyjątkowe okoliczności, które zaistniały w ciągu poprzedzających dni, wręczenie dyplomów absolwentom zostaje przełożone. Nie podano na razie nowego terminu uroczystości.

(jm)

Na zdjęciu: Argo Community High School w Summit fot.Google Map

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks