REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kupował pomidory, przy okazji obrabował sklep. Napad rabunkowy z bronią w Happy...

Kupował pomidory, przy okazji obrabował sklep. Napad rabunkowy z bronią w Happy Foods

-

Sklep Happy Foods przy Northwest Highway fot.Google Map
Sklep Happy Foods przy Northwest Highway fot.Google Map

Supermarket Happy Foods w chicagowskim Edison Park, na północnym zachodzie miasta, został obrabowany w biały dzień. Uzbrojony złodziej działał błyskawicznie. Klienci nie zorientowali się nawet, że doszło do rabunku. Policja poszukuje napastnika. 

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia około godz. 13 w sklepie pod adresem 6783 N. Northwest Highway. Wideo upublicznione przez policję pokazuje młodego mężczyznę rasy białej, w czapce z daszkiem i okularach, stojącego przy stoisku z warzywami, a następnie  idącego do kasy z torbą pomidorów. Po sterroryzowaniu ekspedientek bronią i opróżnieniu z gotówki  dwóch kas, osobnik zbiegł.

Policja oświadczyła, że podczas incydentu nikomu nic się nie stało, a rabunek został przeprowadzony błyskawicznie, a nieliczni o tej porze dnia klienci  nawet nic nie zauważyli. Nie poinformowano, jaka kwota padła łupem rabusia. Śledztwo w tej sprawie trwa. Poszukiwany jest wysokim szatynem o normalnej budowie ciała w wieku od 25 do 35 lat.

Edison Park na północnym zachodzie miasta  należy do jednej z najbardziej bezpiecznych dzielnic w Chicago. Mieszka tam duża liczba policjantów.

(ao)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

Smutne skutki dystansowania

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks