REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoKongresmen Raja Krishnamoorthi: Żadnych cięć w ubezpieczeniach społecznych, Medicare, Medicaid i edukacji

Kongresmen Raja Krishnamoorthi: Żadnych cięć w ubezpieczeniach społecznych, Medicare, Medicaid i edukacji

-

Kongresmen Raja Krishnamoorthi dołączył do czołowych, postępowych przywódców podczas wiecu politycznego w Elk Grove Township, aby powiedzieć Republikanom w Kongresie: Żadnych cięć w ubezpieczeniach społecznych, Medicare, Medicaid i edukacji.

Do kongresmena Raja dołączyła 16 lutego kongresmenka Delia Ramirez (D-IL) oraz kilku stanowych i lokalnych kandydatów oraz wybieralnych urzędników, w tym senator stanowa Diane Pappas i komisarz powiatu Cook Kevin Morrison.

REKLAMA

Uczestnicy wiecu w Elk Grove, na północno-zachodnim przedmieściu, wspólnie przekazali wiadomość Republikanom z Kongresu: Nie zaakceptujemy cięć w programach świadczeń socjalnych, od których zależą mieszkańcy Illinois.

„GOP myśli, że nikt nie będzie bronił ubezpieczenia społecznego” – powiedział kongresman Krishnamoorthi. „Ale my zadbamy o to, aby każdy wybieralny urzędnik, niezależnie od partii zobowiązał się do dotrzymania przysięgi złożonej na rzecz państwa, w celu ochrony naszego ubezpieczenia społecznego i opieki medycznej”.

Uczestnicy wiecu przyłączyli się do Krishnamoorthi, wielokrotnie skandując: „Żadnych cięć!”

Kongresmen Krishnamoorthi powiedział: „Dlatego Delia Ramirez ubiega się o reelekcję. I dlatego ubiegam się o reelekcję. Musimy odebrać Izbę spod kontroli republikanów”.

Oprócz uwag kongresmena Raja Krishnamoorthiego i kongresmenki Delii Ramirez, na wiecu przemawiało kilku przywódców stanowych i lokalnych oraz kandydatów na urzędy, w tym kandydatka do Rady Szkolnej Dystryktu 211, Jane Russell, kandydatka do Rady Szkolnej U46, Samreen Khan oraz Demokraci z Elk Grove Township i członkini partii Julie Mortensen.

Pomimo zimowej pogody wydarzenie odbyło się z udziałem różnych postępowych liderów z przedmieść Chicago i 8. dystryktu kongresowego stanu Illinois, a współgospodarzami byli Illinois Education Association, Elk Grove Township Democrats, Bloomingdale Township Democrats, Elgin Township Democrats, DuPage County Democrats, Demokraci z rejonu Greater Palatine, Demokraci z powiatu Kane z okolic Schaumburga.

Tekst i zdjęcia:

Brian Kaissi, Raja for Congress

REKLAMA

2096945650 views

REKLAMA

REKLAMA

2096945883 views

REKLAMA

REKLAMA

2098742278 views

REKLAMA

2096946031 views

REKLAMA

2096946132 views

REKLAMA

2096946243 views