REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoKomisarz powiatowy Peter Silvestri nie będzie ubiegać się o kolejną kadencję

Komisarz powiatowy Peter Silvestri nie będzie ubiegać się o kolejną kadencję

-

Peter Silvestri, jeden z dwóch republikańskich komisarzy w Radzie Powiatu Cook, nie będzie ubiegał się o kolejną kadencję w tegorocznych wyborach.

Silvestri, który pochodzi z Elmwood Park, na komisarza powiatowego w 9. okręgu, obejmującym północno-zachodnie rejony Chicago i przedmieść, został wybrany po raz pierwszy w 1994 roku. W Radzie Powiatu Cook Silvestri kieruje komisją ds.zagospodarowania przestrzennego i budownictwa oraz komisją ds. sporów sądowych.

REKLAMA

Decyzję o tym, że nie będzie się ubiegać w tegorocznych wyborach o kolejną kadencję w Radzie Powiatu Cook, w rozmowie z gazetą „Chicago Tribune” wyjaśniał: „Są inne rzeczy, które chcę robić, jak może uczyć lub praktykować więcej prawa … i po prostu mieć więcej czasu z moimi przyjaciółmi i rodziną”.

Silvestri jest jednym z dwóch komisarzy powiatowych reprezentujących Partię Republikańską w Radzie Powiatu Cook. Komisarz Sean Morrison, który pochodzi z Palos Park i przewodzi Partii Republikańskiej Powiatu Cook, nie ogłosił oficjalnie, czy będzie ubiegał się o reelekcję w tym roku.

Silvestri dołącza do co najmniej dwóch innych długoletnich komisarzy, którzy zapowiedzieli przejście na emeryturę, gdy ich obecne kadencje zakończą się w grudniu. Wcześniej ogłosili to Demokraci: Larry Suffredin z Evanston i Deborah Sims z Posen.

Silvestri powiedział, że jego następca powinien być „centrystą, którego głównymi wyzwaniami będą walka z przestępczością i opowiadanie się za odpowiedzialnością fiskalną.
Nie powiedział, czy powinien być to Republikanin czy Demokrata, ale zaznaczył, że osoba ta musi dobrze współpracować z wszystkimi członkami Rady Powiatu Cook.

(tos)

REKLAMA

2109201932 views

REKLAMA

2109202164 views

REKLAMA

REKLAMA

2110998555 views

REKLAMA

2109202305 views

REKLAMA

2109202404 views

REKLAMA

2109202512 views