REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Komendant policji z Orland Hills zwolniony za wpis na Facebooku

Komendant policji z Orland Hills zwolniony za wpis na Facebooku

-

Komendant policji w Orland Hills Thomas Scully został zwolniony w środę za wpis w mediach społecznościowych. Władze miasteczka nie ujawniły charakteru wpisu zamieszczonego przez Scully’ego na prywatnym koncie facebookowym.

„Thomas Scully został zwolniony ze stanowiska szefa departamentu policji Orland Hills. Jego zastępca (Mike Blaha) będzie wykonywać jego obowiązki, dopóki nie znajdziemy nowego komendanta policji” – czytamy w oświadczeniu wydanym w środę przez Village of Orland Hills.

REKLAMA

Władze miasteczka położonego na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago nie ujawniły szczegółów na temat tego, co było w poście zamieszczonym przez komendanta Scully’ego na jego prywatnym koncie na Facebooku, ale podkreśliły, że wpis był w „niesamowicie złym guście”.

„Oczekujemy najwyższych standardów w życiu osobistym i zawodowym od wszystkich naszych urzędników w Orland Hills. Ten post w mediach społecznościowych jest w niesamowicie złym guście. Nie odzwierciedla wartości reprezentowanych przez naszą społeczność i nie będziemy tolerować takiego zachowania ze strony któregokolwiek z urzędników naszej administracji” – napisano w oświadczeniu.

Z niepotwierdzonych oficjalnie informacji wynika, że wpis wraz z opublikowanym zdjęciem dotyczył rabunków i kradzieży w sklepach (looting).

Thomas Scully nie skomentował do czwartku publicznie tych doniesień. Stanowisko komendanta policji w Orland Hills objął w 2007 r. Wcześniej, do 2005 r., był szefem departamentu policji w Crestwood.

(tos)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks