REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kolejny krwawy weekend – samochód ostrzelany na południu Chicago, nie żyje 8-latka

Kolejny krwawy weekend – samochód ostrzelany na południu Chicago, nie żyje 8-latka

-

Śmiertelnie ugodzona kulą 8-letnia dziewczynka i ciężko ranne dwie osoby dorosłe to wynik prawdopodobnie zamierzonego ostrzelania samochodu na południu Chicago w wieczorem w Labor Day. Był to kolejny krwawy weekend w Wietrznym Mieście.

Zdarzenie miało miejsce u zbiegu ulic 47th Street i South Union Avenue w Canaryville 7 września tuż przed 6 pm. W SUV marki Subaru oprócz dziewczynki znajdował się 31-letni mężczyzna i dwie kobiety mające po 30 lat. SUV został ostrzelany na skrzyżowaniu tuż po zmianie światła na zielone. Ostrzelany pojazd rozbił się moment później o pobliskie drzewo.

REKLAMA

W wyniku ostrzelania pojazdu, które policja uważa za celowe, w szpitalu Comer zmarła przewieziona tam 8-letnia Dajore Wilson. Ojciec dziewczynki i jedna z kobiet odnieśli ciężkie obrażenia i są hospitalizowani. Matka dziewczynki została lekko ranna, gdy samochód uderzył w drzewo – przypuszcza policja.

Strzały padły z czarnego samochodu marki Dodge Charger z przyciemnionymi szybami. Śledztwo w sprawie zdarzenia prowadzą detektywi Area 1. Policja upubliczniła zdjęcie samochodu domniemanego sprawcy czy też sprawców.

Szef chicagowskiej policji David Brown złożył we wtorek rano kondolencje rodzinie dziecka oraz poprosił lokalną społeczność o pomoc w wykryciu sprawcy.

Ogółem w świąteczny  weekend Labor Day postrzelono w Chicago co najmniej 53 osoby, w tym 9 śmiertelnie.

(kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

Smutne skutki dystansowania

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks