REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kobiety produkowały metamfetaminę w kościele

Kobiety produkowały metamfetaminę w kościele

-

Dwie mieszkanki powiatu Montgomery zostały aresztowane za produkowanie metamfetaminy w budynku wiejskiego kościoła w Hillsboro na południu Illinois. 53-letniej Judith Hemken i 26-letniej Tiffany Burton grozi nawet do 40 lat więzienia.

Na kobiety natrafił we wtorek późnym popołudniem jeden z wiernych. Gdy zaniepokojony odkryciem kontaktował się z policją, podejrzane zdążyły już odjechać. Jednak funkcjonariusze w drodze rozpoznali opisywany przez świadka samochód.

REKLAMA

W trakcie przeszukiwania terenu kościoła policjanci znaleźli wewnątrz budynku ukryte laboratorium służące do produkcji narkotyku. Podczas demontażu znajdującej się w nim aparatury wybuchł pożar, który został szybko ugaszony przez funkcjonariuszy.

Jak podaje biuro szeryfa powiatu Montgomery, wysokość kaucji dla starszej z zatrzymanych kobiet została wyznaczona na 200 tys. dolarów (kobieta miała już na koncie zarzuty związane z narkotykami), o połowę mniejszą kaucję zasądzono młodszej. W środę obie kobiety nadal przebywały w więzieniu.

Zastępca szeryfa Rick Robbins przyznał, że wcześniej zetknął się już z produkcją metamfetaminy na terenie cmentarza, ale nigdy nie spotkał się z produkowaniem narkotyku w kościele i to przez same kobiety. Dodał, że żadna z nich nie należała do wspólnoty, która spotykała się w świątyni.

Obu oskarżonym grozi kara od 9 do 40 lat pozbawienia wolności. (mig)

fot.Wikipedia

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA