REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kino w chicagowskich parkach

Kino w chicagowskich parkach

-

Dobra wiadomość dla miłośników kina i chicagowian sfrustrowanych odwołaniem licznych letnich imprez. Od poniedziałku w chicagowskich parkach można oglądać filmy na świeżym powietrzu w ramach programu Movies in the Park.

Popularny program Movies in the Parks nie został odwołany i świętuje swoją dwudziestą rocznicę – w pandemicznej rzeczywistości i z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Przez całe lato aż do 11 września, od poniedziałku do piątku w różnych parkach w całym mieście można oglądać wybrane filmy.

Podczas pokazów obowiązują maseczki ochronne (dla osób powyżej 2 lat), a rodziny przez cały czas muszą zachować sześciostopowy (dwumetrowy) odstęp od siebie. W jednym pokazie może uczestniczyć tylko do stu osób.

W tym tygodniu w piątek można obejrzeć m.in. “Dora and the Lost City of Gold” w Galewood Park przy 5729 W. Bloomingdale Ave., a w środę 22 lipca w Green Briar Park (2650 W. Peterson) wyświetlany będzie film Frozen II. Wszystkie filmy zaczynają się o zmroku. Pełny rozkład pokazów można znaleźć na stronie internetowej chicagowskich parków.

Aby zapewnić mieszkańcom rozrywkę z zachowaniem zaleceń dystansowania społecznego w rejonie Chicago pojawiły się również kina na świeżym powietrzu, gdzie filmy można oglądać siedząc w swoim samochodzie. Działają one m.in. na terenie Soldier Field i na parkingach niektórych supermarketów Walmart.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks