REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kinga Jakubowski aresztowana za kradzież miliona dolarów

Kinga Jakubowski aresztowana za kradzież miliona dolarów

-

Kinga Jakubowski fot.Cook County sheriff's office
Kinga Jakubowski fot.Cook County sheriff’s office

Była menedżer importera piwa w Melrose Park Kinga Jakubowski jest oskarżona o kradzież z kasy firmy ponad miliona dolarów. Prokuratura twierdzi, że kobieta dopuściła się malwersacji, by oddać się swojemu uzależnieniu od hazardu.

REKLAMA

Jakubowski pracowała przez 14 lat w firmie European Beer Importers w Melrose Park. Według prokuratury stanowej powiatu Cook przez około 18 miesięcy kobieta wystawiała fałszywe rachunki, przy pomocy których przywłaszczyła sobie 950 tys. dol. w zakładowych funduszach i dodatkowo 94 tys. dol. wystawiając na siebie czeki z firmowego konta bankowego.

Jako szefowa firmy była odpowiedzialna za jej codzienną działalność biznesową, w tym za pobieranie utargu i deponowanie go w banku.

Władze twierdzą, że większość skradzionych pieniędzy 41-letnia Jakubowski przegrała w różnych kasynach w okolicy Chicago. Podejrzana została aresztowana 8 kwietnia w swoim domu w Park Ridge.

Sędzia Carol Kipperman nałożyła na oskarżoną kaucję w wysokości pół miliona dolarów. Kolejne przesłuchanie odbędzie się 24 kwietnia w sądzie okręgowym powiatu Cook w oddziale w Maywood.

(ao)

3 KOMENTARZE

REKLAMA

Poprzedni artykułPęknięcie jest bardzo mocne
Następny artykułZa co nie lubimy fiskusa

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks