REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kim Foxx ponownie wybrana na prokurator stanową

Kim Foxx ponownie wybrana na prokurator stanową

-

W powiecie Cook demokratyczna prokurator stanowa Kim Foxx  pokonała republikanina Pata O’Briena i libertarianina Briana Dennehy: 53% do 41% do 7%.

Zwycięstwo demokratki ubiegającej się o reelekcję ogłoszono krótko po uznaniu przez O’Briena jego porażki wyborczej.


Foxx, która przez 12 lat była asystentką stanowego prokuratora w powiecie Cook, a następnie szefową biura przewodniczącej powiatu Cook Toni Preckwinkle, po wyborach w 2016 r. stała się pierwszą czarnoskórą prokurator stanową w Cook County.

(ao, tos)

1 KOMENTARZ

  1. Kim Foxx, M.Quigley, J.Shakowsky i wielu innych. Można się popłakać, że tacy ludzie wiygrywają wybory w Chicago i w Cook County. Kim Foxx – protegowana G.Sorosa do zniszczenia systemu prawnego w Chicago i w Cook County. M.Quigley – pierwszy przyboczny Adama Schiffa, który przez prawie cztery lata twierdził, że posiada dowody na współpracę sztabu Trumpa z Rosjanami, ale do dzisiaj ich nie przedstawił. Stan IL w większości czerwony, tylko Chicago i Cook County całe niebieskie. Myślę, że Cook County z Chicago i Miasto Nowy York powinny przyłączyć się do komunistycznej republiki Kalifornia, a z reszty powstanie normalna Ameryka.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powrót Boeinga 737 MAX

Pamiętny dzień z prezydentem

Chichot norek

Nowojorski kult

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks