REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Kim Foxx chce unieważnić wyroki za marihuanę

Kim Foxx chce unieważnić wyroki za marihuanę

-

Lokalna prokurator Kim Foxx uruchomi procedury umożliwiające usunięcie z kartotek sądowych wyroków za posiadanie małych ilości marihuany.

Prokurator stanowa powiatu Cook Kim Foxx oświadczyła, że choć stoi przed nią trudne i skomplikowane zadanie, to zdecydowała się na podjęcie odpowiednich kroków w kierunku wyczyszczenia kartotek sądowych osób, które dopuściły się wykroczeń związanych z marihuaną.

REKLAMA

Prokurator Foxx chciałaby nawiązać współpracę z Code for America, bezpartyjną, apolityczną organizacją z siedziba w San Francisco, która rozwiązuje problemy społeczeństwa przy użyciu struktur sektora publicznego i prywatnego. Aktualnie Code for America pomaga usuwać wyroki za marihuanę w Kalifornii.

Foxx wyraziła nadzieje, że organizacja Code for America pomoże zbudować podstawy systemu, który umożliwi analizę bazy danych sekretarza sądu okręgowego powiatu Cook Dorothy Brown, w celu wyczyszczenia kartotek osób skazanych za drobne wykroczenia narkotykowe.

Rzecznik organizacji Code for America, Maria Buczkowski, potwierdziła, że prokuratur stanowa powiatu Cook Kim Foxx jest w trakcie trakcie rozmów z organizacją.

(ao)

fot.Sharon McCutcheon/Pixabay

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA