REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Już za trzy tygodnie! Włączenie światełek w Parku Milenijnym

Już za trzy tygodnie! Włączenie światełek w Parku Milenijnym

-

Pierwszy śnieg już za nami, listopad za pasem, a w sklepach pojawiły się świąteczne produkty. To znak, że warto zacząć planować bożonarodzeniowe imprezy. Pierwszą z nich może być włączenie światełek na oficjalnej chicagowskiej choince.

Znany jest już termin popularnej imprezy oficjalnie otwierającej sezon świąteczny w Wietrznym Mieście. 106. ceremonia włączenia światełek odbędzie się 22 listopada o 6 pm w Parku Milenijnym na skrzyżowaniu ulic Michigan i Randolph. Lada dzień Chicago rozstrzygnie konkurs na najpiękniejszą choinkę, która królować będzie w tym roku nad miastem.

REKLAMA

Tradycyjnie już imprezie towarzyszyć będą liczne zabawy i występy artystyczne. W tym roku wystąpią m.in. zdobywca nagrody Grammy Jonathan Butler oraz zespół mariachi Cielito Lindo.

To dopiero początek zimowej przygody. Na 15 listopada planowane jest otwarcie lodowiska w Millenium Park, a w dniach 22-24 listopada w ogrzewanym namiocie na terenie parku odbędzie się kiermasz sztuki, gdzie sprzedawane będą oryginalne prace studentów School of the Art Institute of Chicago oraz Columbia College Chicago.

Więcej informacji na temat imprez odbywających się w Parku Milenijnym można znaleźć na stronie millenniumpark.org.

(jm)

Na zdjęciach: choinka w Parku Milenijnym w 2018 roku

Zdjęcia: Ewa Malcher

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA