REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Jesse Jasinski śmiertelną ofiarą pożaru w Harwood Heights

Jesse Jasinski śmiertelną ofiarą pożaru w Harwood Heights

-

61-letni Jesse Jasinski nie przeżył pożaru, który we wtorkowe popołudnie wybuchł w jego domu w okolicy 7300 Leland Avenue w Harwood Heights.

Dave Blondell, dowódca Norwood Park Fire Department potwierdził, że Jesse Jasinski został zabrany przez strażaków z płonącego domu i przewieziony do Presence Resurrection Hospital. Na miejscu lekarze stwierdzili zgon.

REKLAMA

Pierwsze zawiadomienie nadeszło ok. godz. 16.20, gdy sąsiad dostrzegł płomienie wydobywające się z okien jednorodzinnego domu należącego do Jasinskiego i zadzwonił pod numer 911. Na ratunek przybyli strażacy z Norwood Park oraz ośmiu innych departamentów straży pożarnej.

− Strażacy znaleźli ciało ofiary leżące na podłodze. Po wyniesieniu na zewnątrz podjęli próbę reanimacji, która się nie powiodła − powiedział Blondell, dodając, iż w chwili wybuchu pożaru małżonka Jasinskiego przypuszczalnie przebywała w pracy.

Przyczyna wybuchu płomieni jest przedmiotem dochodzenia.

To już drugi poważny pożar domu mieszkalnego w  rejonie Norridge-Harwood Heights w ostatnich miesiącach. 7 stycznia z płonącego domu uratowano osiem osób. Płomienie strawiły wówczas doszczętnie budynek w okolicy 7900 West Gunnison. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks