REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Jak zmniejszyć swój podatek od nieruchomości. Bezpłatne warsztaty w języku polskim

Jak zmniejszyć swój podatek od nieruchomości. Bezpłatne warsztaty w języku polskim

-

Komisarz rady ds. apelacji podatku od nieruchomości powiatu Cook (Cook County Board of Review) Michael Cabonargi zaprasza polskojęzyczne osoby na bezpłatne spotkanie dotyczące możliwości obniżenia podatku od nieruchomości.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 sierpnia od 11 am do 2 pm na parkingu przy bazylice św. Jacka przy 3635 West George Street w Chicago. Na spotkaniu będzie można złożyć aplikację o sprawdzenie oszacowania i możliwość obniżenia podatków za nieruchomość.

REKLAMA

Wydarzenie współorganizowane jest przez Zrzeszenie Polsko-Amerykańskie, senatora stanowego Roberta Martwicka, posłów stanowych Jaime Andrade, Jr., Lindsey LaPointe i Willa Guzzardi, komisarzy powiatu Cook Bridget Degnen i Petera Silvestri oraz chicagowskich radnych Ariela Reboyrasa (30 okręg) & Daniela La Spatę (1 okręg).

Ze względów epidemiologicznych, organizatorzy proszą o przyjście w maseczce ochronnej, podejście do namiotu na parkingu, odebranie aplikacji, wypełnienie jej samochodzie lub na miejscu i oddanie pracownikom Board of Review.

Na miejscu do dyspozycji będzie analityk z ramienia biura komisarza oraz osoby tłumaczące na język polski.

Organizatorzy z góry dziękują za dostosowanie się do specjalnych warunków przygotowanych przez Board of Review.

(inf. wł.)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks