REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Jak funkcjonować w dobie pandemii – bezpłatne konsultacje dla małych firm

Jak funkcjonować w dobie pandemii – bezpłatne konsultacje dla małych firm

-

Departament Pracy Illinois ogłosił we wtorek program bezpłatnych konsultacji dla małych przedsiębiorstw, mający pomóc im w otwarciu i funkcjonowaniu biznesów w dobie pandemii koronawirusa.

Program pod hasłem „Back To Business Illinois” oferuje firmom zatrudniającym do 250 osób rozmowy z pracownikami wydziału ds. konsultacji w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa pracy (Workplace Safety and Health Consultation Division) działającego przy Departamencie Pracy Illinois.

REKLAMA

Konsultanci mają pomagać małym firmom w kontroli i nadzorze fizycznej działalności firmy, doborze i wdrażaniu odpowiednich środków i praktyk w celu zapewnienia bezpiecznej pracy w dobie pandemii. Plany mają być dostosowywane do indywidualnych potrzeb danych biznesów.

W ramach programu Back To Business Illinois właściciele biznesów mogą zapisywać się się na indywidualne sesje internetowe, które kończą się uzyskaniem certyfikatu. Departament Pracy zaznacza, że program nie jest obowiązkowy i nie wiążą się z nim żadne mandaty czy kary.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.illinois.gov/worksafe, gdzie również można zapisać się na konsultacje.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks