REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Infolinia o eboli zawieszona

Infolinia o eboli zawieszona

-

Spadła liczba telefonów, więc Chicago zawiesiło numer telefonu, pod którym można było uzyskać informacje o wirusie ebola.

Darmowa linia telefoniczna wystartowała w październiku, po tym jak w Dallas umarł Thomas Duncan – pierwszy Amerykanin zabity przez wirusa. W pierwszym tygodniu działania, czynna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, darmowa linia telefoniczna informująca o wirusie ebola w Chicago przeżyła oblężenie. Setki osób dzwoniło, chcąc otrzymać informacje o wirusie oraz jak się bronić przed zakażeniem.

REKLAMA

We wtorek 25 listopada Departament Zdrowia Stanu Illinois (Illinois Department of Public Health) poinformował o zawieszeniu działania linii. Rzeczniczka departamentu Melaney Arnold powiedziała, że każdy, kto potrzebuje informacji na temat wirusa ebola powinien kontaktować się z biurem Departamentu Zdrowia.

Zamknięcie darmowej infolinii  związane jest z brakiem przypadków zarażenia ebolą w Illinois. Na szczęście dotychczas nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia lub zachorowania.

(gd)

fot.SplitShire/pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks